W tym sezonie, z ulgą i radością możemy przyznać, że króluje moda na wygodę, co jest niezwykle istotne, gdy aura na zewnątrz nie zachęca do zakładania wysokich, ale jednak kobiecych szpilek.

Po przeglądzie botków oraz kaloszy, przyszła pora na jeszcze wygodniejsze i jeszcze cieplejsze trekkingi i trapery.
Trapery, jak i charakterystyczne botki na grubym masywnym obcasie i podeszwie były modne w latach 90., noszono je praktycznie do wszystkiego. Nie ma się zresztą, co dziwić trapery to bardzo trwałe i wygodne buty, świetnie, że znów wróciły do łask, tym bardziej zaskakując nową i ciekawszą odsłoną.

Natomiast dużym zaskoczeniem okazał się trend na buty turystyczne, tak zwane trekkingi.
Moda na zdrowy i sportowy styl życia odzwierciadla się także w sferze ubrań i dodatków, dlatego, też już wiosną i latem niezwykle popularne okazały się typowo sportowe obuwie w połączeniu chociażby z klasyczną sukienką.

Aktualnie dzięki modowej przemianie jaką zafundowała marka Tommy Hilfiger możemy cieszyć się praktycznym i niezwykle modnym obuwiem na jesień zimę 2014/2015.

 

Trapery oraz trekkingi kojarzone są z męskim ciężkim obuwiem, jednak warto zaznaczyć, że w damskiej wersji mamy do wybory nie tylko bogatą kolorystykę oraz styl tego obuwia, ale i zapewnioną wygodę oraz ciepło dla naszych stóp - wszystko w niezwykle modnej wersji, z możliwością stworzenia wielu casualowych stylizacji na wypad do miasta lub za miasto, w zależności od preferencji.

Karolina Sekuterska

Karolina Sekuterska

Poszukiwacz nieodkrytych skarbów na przeludnionej wyspie mody.