Moda jest zawsze niewygodna - jeśli czujesz się komfortowo, nigdy nie osiągniesz perfekcyjnego wyglądu.
Anna Dello Russo

Kobiety dla osiągnięcia zniewalającego wyglądu są wstanie przejść dosłownie przez katusze. I tak oto korzystamy z niezwykle bolesnych zabiegów kosmetycznych, wypacamy siódme poty na siłowni lub jesteśmy na wiecznej diecie, a wszystko po to, by potem móc zabłysnąć w ledwie dopinającej się sukience, mając na stopach minimum 12 centymetrowe obcasy, starając się przy tym nie upaść i się nie skompromitować. Obraz kobiety wiecznie dążącej do ideału jest czasami trochę przerysowany, a jest też w tym dużo prawdy - czasami perfekcyjny wygląd kosztuje nas nie tylko wiele wysiłku, ale też i czasu.

A jak do wygody i wyglądu podchodzą mężczyźni?

Otóż dla nich rozwiązaniem jest pewien innowacyjny pomysł dotyczący garnituru. Na stronie betabrand.com odnajdziemy wiele innowacyjnych pomysłów, które możemy oceniać i sponsorować, aby po wyprodukowaniu otrzymać wybraną i zakupioną ciekawą rzecz.

Pomysł Jesse Herzog, jak sam twierdzi – na pewno przypadnie do gustu wszystkim mężczyznom, a zwłaszcza biznesmenom. Projektant i twórca proponuje rewolucyjne rozwiązanie dla nowoczesnych panów. Wszystko za sprawą projektu garnituru w formie kombinezonu – niemożliwe -a jednak to nie jest żart.

Garnitur w formie kombinezonu

Garnitur zwykle składa się ze spodni i marynarki, a dopełnieniem stroju jest koszula, w tym projekcie wszystkie te części stanowią całość. Jak widać na załączonych przez projektanta, zdjęciach całość zapinana jest na zamek błyskawiczny, natomiast koszula wszyta jest na stałe w spodnie i nie posiada rękawów, a jedynie fałszywe mankiety. Mimo, że sam pomysł wydaję się trochę tandetny, całość prezentuję się zaskakująco elegancko i jeżeli nie zacznie się rozbierać domniemanego dżentelmena trudno jest zauważyć różnice, które skrzętnie są ukryte.

The Suitsy (A Business-Suit Onesie)

Czy na pewno takie wygodne?

Jesse Herzog reklamuje swój projekt jako niezwykle wygodny, właściwie to tak wygodny jak piżama, więc mężczyźni po prostu będą go uwielbiać – modnie i wygodnie, czego chcieć więcej?

Biorą pod uwagę praktyczne zastosowanie to dużym plusem dla tego rozwiązanie jest fakt, iż koszula nigdy nie wyjdzie Ci ze spodni, związku z tym ciągłe poprawianie nie będzie miało tu miejsca, tak samo jak w przypadku mankietów – brak rękawów = brak problemów.

Projekt Jesse Herzog cieszy się już sporym zainteresowaniem, a to znaczy, że istnieją też potencjalni klienci. Pomysł jest nie tyle co ciekawy, ale i innowacyjny oraz zaskakuje prostotą wykonania oraz użycia. W takim przypadku na pewno łatwiej o strój super bohatera, gdy najdzie nagła potrzeba.

Karolina Sekuterska

Karolina Sekuterska

Poszukiwacz nieodkrytych skarbów na przeludnionej wyspie mody.