4 listopada miała miejsce premiera pierwszego odcinka House of DVF - nowego reality show stacji E!

Wciąż trwa moda na popularne programy reality w których jeden ze zwykłych śmiertelników może zdobyć sławę, upragnioną wygraną , tytuł lub jak w tym przypadku pożądane przez wielu stanowisko w słynnym domu mody Diane von Fürstenberg.

Ostatni rok był dla Diane von Fürstenberg czasem do świętowania oraz celebrowania sukcesu. Słynna "The Wrap Dress" świętowała 40 urodziny, a sama projektantka otrzymała nagrodę Fashion International Superstar 2014. Jednak, jak się okazuję Diane nie zamierza zwalniać swojego tempa i wydaje aktualnie dwie książki - pamiętnik "The woman I wanted to Be" oraz "Journej of a Dress", a także pokazuje mniej lub bardziej prawdziwe oblicze swojej marki w programie House of DVF.

Sama projektantka oraz ikona stylu twierdzi, że nie przepada za tego typu programami, a i sam pomysł oraz stworzenie programu było przypadkowe. Dom mody DVF miał w planach wyszkolenie i zatrudnienie ambasadorki marki, więc idea programu pojawiła się naturalnie.
Natomiast program nie powstałby, gdyby Diane nie była producentem i nie miała kontroli nad tym, co się dzieje w programie.

House of DVF ma na celu wyłonienie spośród 10 wybranych uczestniczek, tej jednej, która idealnie wpisze się w charakter i styl marki, zostając ambasadorem słynnego domu mody.
Jak każdy program reality show, tak i ten ma pewną formułą do przekazania, dlatego oprócz śledzenia zmagań uczestniczek oraz zobaczenia jak funkcjonuje wielki dom mody, nie ominą nas zabawne, dramatyczne i niekiedy dziwne sytuacje, które mają napędzać cały program.
Po takich programach jak Top Model, czy też Project Runway jest to na pewno ciekawa odmiana oraz gratka dla wszystkich, którzy interesują się modą - mniej lub bardziej poważnie.

House of DVF

Karolina Sekuterska

Karolina Sekuterska

Poszukiwacz nieodkrytych skarbów na przeludnionej wyspie mody.