CISZA...

Grudzień upłynął na blogu w kompletniej ciszy, co było przeciwieństwem tego co się działo w realnym życiu.
Ostatni miesiąc 2014 dał się mocno we znaki, przede wszystkim z uwagi na szybko upływający czas.
Przeistoczenie pasji w firmę wymaga nie tylko niezwykłych pokładów energii, które oczywiście są, ale wydłużenia doby co najmniej 2 razy, ponieważ życie osobiste może ulec naturalnemu rozkładowi. Mniejsza o prywatę , dziś zamykamy wymęczony już 2014 rok i zaczynamy z czystą kartką, ze świeżym spojrzeniem oraz standardowo z głową pełną planów i pomysłów - mam nadzieję, że w większości poukładanych.

ŻEGNAMY STARE

Rok 2014 zapisze się w historii, jako oficjalne narodziny SEKU FASHION. Początki w skrócie można bardziej opisać jako papierkową robotę, bieganie w amoku oraz szał zakupów przepięknych tkanin, niż praktyczne wyżycie się na maszynie. Oczywiście Moje ulubione - nowe przedmioty takie jak Battistella oraz Janome TXL 607 zostały dość mocno przetestowane, żeby nie powiedzieć wymęczone już w pierwszych dniach użytkowania. Jak na razie spisują się znakomicie i traktują tkaniny z należytym szacunkiem - zatem oby tak dalej.

Z burzy mózgów powstały już pierwsze modele, jednak do ich prezentacji potrzeba pięknej niewiasty i znowu upragnionego czasu, ale ze spokojem i na to przyjdzie czas.

Priorytety, priorytety, priorytety….

WITAMY NOWE

Rok 2015 to przede wszystkim nowości oraz niespodzianki.
Śmiało mogę stwierdzić, że już niedługo pojawi się nowa odsłona strony SEKU FASHION, a w niej wiele nowych i ciekawych zmian, ułatwiających korzystanie z modowej platformy SEKU.

Standardowo znajdziecie tam wiele porad oraz rzetelnych artykułów, które przybliżą wam świat mody od tak zwanej podszewki. Dogłębnie zajrzymy w tkaniny, w garderoby, przeanalizujemy wasze sylwetki oraz liźniemy wielkiego świata mody z górnej półki.
Blog SEKU FASHION wraca również do sekcji promowania zdolnych i utalentowanych osób, które warto bliżej poznać i tym samy polecić szerszej publiczności.
W najbliższym artykule z tej serii poznacie drapieżnie kreatywną projektantkę mody, którą mogę z czystym sumieniem polecić, wszystkim, którzy ubrania traktują jako coś więcej niż tylko okrycie ciała - reasumując wam wszystkim!

Ponadto już z początkiem 2015 roku czeka na was miła niespodzianka, dlatego też zaglądajcie na oficjalną stronę na Facebooku w oczekiwaniu na dalsze instrukcje.

Prace nad wiosenną kolekcją już rozpoczęte, a pierwsze efekty zobaczycie już w marcu. Mogę obiecać, że znajdą się w niej kolorowe wzory, czyli to co najbardziej w duszy gra w słoneczne dni, ale nie zabraknie też stonowanej klasyki.

W okresie letnim 2015 roku w planach SEKU jest przede wszystkim piękna aura, która pozwoli na tworzenie w ciepłej i słonecznej atmosferze oraz ładowanie akumulatorów na kolejny sezon jesienno - zimowy, w którym to będziemy hucznie świętować nasze pierwsze urodziny.

Reasumując, czeka nas kolejny rok pełen wrażeń oraz oczywiście pracy. Życzę zatem sobie oraz wam wszystkim, aby nie tylko to co sobie zaplanowaliśmy się powiodło, ale aby wówczas dopisało nam w tym czasie zdrowie oraz uśmiech na twarzy.

Z końcem roku chcę również podziękować pierwszym klientkom SEKU, oraz wiernym czytelnikom. Dziękuje za zaufanie oraz uśmiechy zadowolenia i miłe komentarze.

PRZYJEMNOŚCI W NOSZENIU ORAZ WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU!

Karolina Sekuterska

Karolina Sekuterska

Poszukiwacz nieodkrytych skarbów na przeludnionej wyspie mody.

One thought on “Po dłuższej przerwie – zwiastun roku 2015 w SEKU FASHION”

  1. Agata Widła pisze:

    Życzę SEKU rozwoju, kreatywności i zadowolenia z twórczej pracy